Mes gaminame

      UAB „Norvelita“ – tai tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonė, kuriai sėkmingai pavyko suburti gausų būrį gabių, energingų, kūrybingų ir tikslo siekiančių savo srities profesionalų ir sukurti vieningą, atsakingą ir nebijančią iššūkių komandą.

      Mūsų veikla yra sertifikuota pagal tarptautinius maisto saugos, kokybės valdymo, tvarumo, atsekamumo grandinių standartų reikalavimus ir atitinka aukščiausius Lietuvos, Europos Sąjungos, Australijos, Brazilijos bei klientų privačių ženklų produktų kokybės reikalavimus. Šiandien neįsivaizduotume kasdieninio darbo be drausmingos, efektyvios, labai tiksliai veikiančios, lanksčios bei gebančios greitai reaguoti į klientų poreikius sistemos.

      Mes pasiekėme Europos lyderės poziciją stabiliai analizuodami ir didindami veiklos efektyvumą, taip pat ypatingą dėmesį skirdami produktų kokybei ir saugai, nuolat tobulindami paslaugas.

      Kokybė mums yra svarbiausia. Mes nuolat diegiame naujoves atnaujinant ir plečiant mūsų gaminamų produktų asortimentą. Pastovios investicijos į gamybos modernizavimą, pažangiausių technologijų diegimas ir sistemingi darbuotojų mokymai, augančios gamybos apimtys, veiklos efektyvumas bei nuosekli gamybos procesų kontrolė, suteikianti galimybę pilnam atsekamumui tvaraus tiekimo grandinėje, suteikia ne tik konkurencinę produktų vertę, tačiau leidžia ir pastoviai užtikrinti aukščiausią produktų kokybę.

      Kokybiškų lašišos produktų gamyba - mūsų įmonės politika ir sėkmės formulė. Didžiausią dalį įmonės gaminamų produktų asortimentą sudaro Lietuvos ir užsienio klientų privatūs ženklai.

Norvegijos ūkiuose užauginta Atlantinė Lašiša (Salmo salar)

Laukinė lašiša Sockeye, sugauta prie Aliaskos, JAV krantų (Oncorhynchus nerka)

Silkė (Clupea harengus)

Atlanto skumbrė (Scomber scombrus)