• Apie mus

    Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Įmonė gamina platų produkcijos asortimentą, kurio didžioji dalis yra skirta užsienio rinkai. 1995 metais, Lietuvos ir Norvegijos investuotojų dėka įsteigus UAB „Norvelita", jos veikla prasidėjo nuo prekybos šaldytomis žuvimis. Įmonė yra įsikūrusi kaimiškoje vietovėje Lietuvos viduryje, šalia Raseinių miesto, netoli autostrados Vilnius-Klaipėda.

    UAB „Norvelita", vadovaujant akcininkui ir generaliniam direktoriui Jordanui Kenstavičiui, sparčiai išaugo ir tapo viena didžiausių žuvų perdirbimo įmonių Lietuvoje ir yra tarp lyderiaujančių lašišų perdirbimo įmonių Europoje. Šiuo metu įmonei vadovauja generalinis direktorius Vidmantas Globis. Šiandien UAB „Norvelita" gamina trijų kategorijų žuvų produktus: rūkytus arba marinuotus lašišų produktus, sūdytus arba marinuotus silkių produktus ir karštai rūkytus žuvų produktus. 

    Kasmet įmonė perdirba apie 14 000 tonų lašišų ir 4 000 tonų silkių, skumbrių ir baltųjų žuvų. Lašišų produktai sudaro didžiąją dalį, t.y. apie 70 % visos gaminamos produkcijos. Likusią dalį sudaro silkių, skumbrių ir kitų žuvų produkcija. 95 % visos pagamintos lašišų produkcijos yra eksportuojama į užsienį. Į užsienio šalis eksportuojami lašišų produktai yra žymimi užsienio mažmeninės prekybos atstovų privačiais ženklais-etiketėmis. Eksportuojama produkcija užima lyderio pozicijas tokiose šalyse kaip Vokietija, Belgija, Italija, Baltijos šalys, Danija, Švedija, Graikija, Anglija, JAV ir kt.

    Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra itin dinamiška, sėkmingai priimanti iššūkius žuvų perdirbimo įmonė, kurioje yra atliekami lašišų rūkymo, pjaustymo, pakavimo procesai. Įmonė nuolat investuoja į įrangos modernizavimą, darbuotojų mokymą, o tai gerina produkcijos kokybę.

    Įmonės produkcija yra audituota pagal tarptautinių auditų standartus IFS, BRC, MSC, taip pat atlikti privatūs IBEN ir RIMI auditai. Produkcija yra aukštai įvertinta ir puikiai žinoma Lietuvos ir užsienio vartotojams.